Arrow Oyuncuları

Yazımızda “Arrow” adlı Amerikan dizisinin, formatı daha çok süperkahramanlık olan, türü ise aksiyon/macera tarzında işlenen bu yapımın oyuncu kadrosunu, yakından ele alacağız.

Arrow Oyuncuları

Arrow oyuncu isimleri

Stephen Amell (Oliver Queen/Green Arrow) : 5 yıl bir adada mahsur kaldıktan sonra babasının yanlışlarını düzeltmek için, büyüdüğü şehri suçtan arındırmak için kukuletalı kanunsuz olarak geri dönen ve Green Arrow görevini üstlenen Oliver Queen’i canlandırmaktadır.

Katie Cassidy (Dinah “Laurel” Lance) : Oliver’ın eski sevgilisi ve avukat olan Laurel Lance’i canlandırır.

Colin Donnell (Tommy Merlyn) : Oliver’in sırrını bilen, Oliver gibi Laurel’a aşık olan ve Oliver’in en iyi arkadaşı olan Tommy Merlyn’ı canlandırır.

David Ramsey (John Diggle) : Kardeşini faili meçhul bir cinayette kaybeden, Afganistan’da beş yıl savaşmış eski asker ve Oliver’in yakın koruması olan John Diggle’i canlandırır.

Willa Holland (Thea Queen) : Oliver’in kız kardeşi Thea’yı canlandırır.

Susanna Thompson (Moira Queen) : Oliver’in annesi ve şehri yerle bir etmek isteyen çok gizli bir oluşuma liderlik eden Moira’yı canlandırır.

Paul Blackthorne (Detective Quentin Lance) : kanunsuzu yakalamaya çalışan ve Starling Polis dedektifi olan Quentin’i canlandırır.

Emily Bett Rickards (Fellicity Smoak) : Oliver’in bilgisayar işlerini gören ve sırrını bilen Felicity Smoak’u canlandırır.

Manu Bennett (Slade Wilson) : Adada mahsur kaldığı sürede Oliver’a yardım eden Avustralyan ajan Slade Wilson’ı canlandırır.

Colton Haynes (Roy Harper) : Kanunsuzu çok seven ve Thea’nın erkek arkadaşı olan Roy Harper’ı canlandırır.

Arrow oyuncu resimleri

Stephen Amell (Oliver Queen/Green Arrow)

Katie Cassidy (Dinah "Laurel" Lance)

Colin Donnell (Tommy Merlyn)

David Ramsey (John Diggle)

Willa Holland (Thea Queen)

Susanna Thompson (Moira Queen)

Paul Blackthorne (Detective Quentin Lance)

Emily Bett Rickards (Fellicity Smoak)

Manu Bennett (Slade Wilson)

Colton Haynes (Roy Harper)

Yorum Yok

Konuya yorum yapabilirsiniz.


ankara escort travesti travesti travesti travesti