Güneşi Beklerken Oyuncuları

Güneşi Beklerken dizisinde rol alan oyuncuların gerçek isimlerine ve dizideki rol adlarına bu yazımızdan ulaşabilirsiniz. Güneşi Beklerken dizi oyuncularının resimleri de yer almaktadır.

gunesi beklerken oyunculari

Güneşi Beklerken oyuncularının gerçek isimleri ve rol adları

Hande Doğandemir (Zeynep) : Annesi Demet ( Ebru Aykaç )’ile Bursa’nın Gölyazı ilçesinden ; maddi sıkıntılar dolayından İstanbul’a gelmişlerdir. Yeni okulu Özel Sayer Kolejinde ; okulun sahibi olan Kerem ( Kerem Bursin ) ile tartışmaya girmiştir. ileriki zamanlarda kerem ile aşk yaşayacaktır hatta ondan hoşlanmaya bile başlamıştır ancak kendisi hala bunu anlamamaktadır.

Emre Kınay (Cihan) : Okulun beden eğitimi hocasıdır. Okulun müdüresi Jale ( Gökçe Yanardağ ) ile eskiden beri arkadaş olduğu için onu kırmayıp Zeynep ( Hande Doğandemir ) ile ilgilenmiştir. Okulun popüler kızı Melis ( Yağmur Tanrısevsin )’in babasıdır. Ayrıca gençken Demet ( Ebru Aykaç ) ile çıkmıştır. ayrıca zeynepinde gerçek babasıdır. fakat bunu hala bilmemektedir.

Gökçe Yanardağ (Tülin) : Okulun müdüresidir. Demet ( Ebru Aykaç ) ile arkadaştır ve Zeynep’in bu okula okumasını sağlamıştır. Gençken Cihan ( Emre Kınay )’a aşık olmuştur ve Demet ( Ebru Aykaç ) ile Cihan ( Emre Kınay )’ın aralarının bozulmasını sağlayan bir yalan söylemiştir.

Ebru Aykaç (Demet) : Zeynep ( Hande Doğandemir )’in annesidir. Tülin ( Gökçe Yanardağ )’nın yakın arkadaşıdır. Eskiden Cihan ( Emre Kınay ) ile çıkmıştır.

Kerem Bursin (Kerem) : Okulun sahipleri Sayerler’in oğludur. Okuldaki en popüler ve en korkulan çocuğudur. Fakat ailesi onunla hiç ilgilenmediği için çoğu gece bebeklik arkadaşı olan Barış ( İsmail Ege Şaşmaz )’ın evinde kalır. Zeynep ( Hande Doğandemir )’den nefret eder ve ona çeşitli oyunlar oynayarak okuldan gitmesini ister. Çok güzel resim çizer resim defterinde Zeynep ( Hande Doğandemir )’in resimleri bulunmaktadır. ilerki zamanlarda ona aşık olacak ve onun pşinden koşacaktır çekişmeli ve tatlı bir aşk yaşayacaklardır.

Yağmur Tanrısevsin (Melis) : Okulun en popüler kızıdır. Kerem Kerem Bursin’e aşıktır. Kerem istediği için Zeynep’le uğraşıyordur.zeyneple kardeştirler.

İsmail Ege Şaşmaz (Barış) : Zeynep’e yardım eder. Kerem’in yakın arkadaşıdır. Melis’e aşıktır ve bunu kimse bilmiyordur. ilerde zeynepe aşık olacak fakat zeynep keremden hoşlanmaya başladıgı için ondan vazgeçecektir. bu yüzden keremle anlaşmazlık yaşıyacaktır.

Güneşi Beklerken Oyuncu Resimleri


gunesi beklerken baris ismail ege sasmaz

gunesi beklerken cihan emre kinay

gunesi beklerken demet ebru aykac

gunesi beklerken kerem kerem bursin

gunesi beklerken melis yagmur tanrisevsin

gunesi beklerken tulin gokce yanardag

gunesi beklerken zeynep hande dogandemir

62 yorum yapıldı

 1. zeyker diyor ki:

  sonsuza dek zeyker

 2. Damla diyor ki:

  Bence zeykerle kerem çok yakışıyorlar baksanıza dizi ikiside gözlerinin içine bakıyor kıyamam onlara:)

 3. ZEYKER diyor ki:

  SİZİ ÇOK SEVİYORUM KOYU BİR ZEYKERCİYİMMM SONSUZA KADAR ZEYKERRRRRRRR

 4. Ayșenur diyor ki:

  Zeynep ve Kerem doğrusunu söylemek gerekirse hiç yakıșmıyosunuz.

 5. aysenur diyor ki:

  evet zeyker yakşıyor ama . MELİSİ DE ÇOK SEVİYORUM :)

 6. deniz diyor ki:

  sonsuza kadar ZEYKERRRRR

 7. deniz diyor ki:

  kerem cooook yakışıklısın zeneple yakışıyosun SONSUZA KADAR ZEYKERRRRRRRRRR

 8. yarenur kırat diyor ki:

  SENDEN NEFRET EDİYORUM MELİS SENİ HİÇ SEVMİYORUM VE KEREMLE HİÇÇ KEREMLE HİÇ YAKIŞMIYORSUNUZ SONUNA KADAR ZEYKERRRRRRRR………………………….

 9. yarenur kırat diyor ki:

  SİZİ ÇOK SEVİYORUM ZEYKER SONUNA KADAR ÇOK MUTLU OLUN BİRBİRİNİZDEN HİÇ UZAK DURMAYIN NE DEMİŞLER EN GÜZEL AŞK ZOR OLANDIR

 10. yarenur kırat diyor ki:

  İŞTE BEKLENEN AN ZEYKERİ HERKEZ BİLİYOR ÇOK GÜZEL

 11. yarenur kırat diyor ki:

  zeyneple kerem çıksa ve bunu herkes bilse

 12. Melis diyor ki:

  Melis Rose Miter Yalova

 13. zeyker hayranı diyor ki:

  zeynep ile kerem sevgili oldular .(kendi aralarında)kerem ile melis sevgili zeynep onları kıskanıyo.barışa yazık keşke hep melisi sevseydi .can ile yağmur çok tatlı . dilanı sevmiyorum. acaba GÜNEŞ kimmmm? kız mı erkek mi? cihanan da yazık .bu bölüm çok heyecanlı olacak inş günei görürüm. ayrıca melis kermin yatağında zaynebin küpesini buluyor.tülini de sevmiyorumm. kerem çok yakışıklısın zeyneple çok yakışıyorsun
  ZEYKER

 14. serife diyor ki:

  ask ancak böyle sınanır film süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Konuya yorum yapabilirsiniz.


ankara escort travesti travesti travesti travesti