The Vampire Diaries (Vampir Günlükleri) Oyuncuları

The Vampire Diaries (Vampir Günlükleri) adlı ABD yapımı dizinin oyuncuları hakkında bilgiler ve oyuncuların resimleri bu yazımızda yer almaktadır.

the vampire diaries vampir gunlukleri oyunculari

The Vampire Diaries Oyuncuları

Nina Dobrev (Elena Gilbert)
Paul Wesley (Stefan Salvatore)
Ian Somerhalder (Damon Salvatore)
Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert)
Sara Canning (Jenna Sommers)
Katerina Graham (Bonnie Bennett)
Candice Accola (Caroline Forbes)
Zach Roerig (Matt Donovan)
Kayla Ewell (Vicki Donovan)
Michael Trevino (Tyler Lockwood)
Matt Davis (Alaric Saltzman)
Joseph Morgan (Klaus)
Claire Holt (Rebekah)
Daniel Gillies (Elijah)

Oyuncuların rolleri hakkında bilgi

Nina Dobrev, hikayedenin ana kahramanı Elena Gilbert 3. sezon finalinde vampire dönüşmüştür. Hikayenin en kötü karakterlerinden Katherine Pierce‘ı (Katerina Petrova olarak da bilinir) canlandırır. Elena, kendini bir anda birçok doğaüstü olayın ortasında bulur. Paul Wesley, Salvatore kardeşlerden iyi kalpli ve sevecen olan Stefan Salvatore‘u canlandırır. Ağabeyi, çapkın vampir Damon Salvatore‘u ise Ian Somerhalder canlandırmaktadır. Damon Salvatore, serinin sonlarına doğru daha duygusal ve düşünceli taraflarını da göstermeye başlamıştır.

Elena’nın küçük erkek kardeşi,sonradan ortaya çıktığına göre aslında kuzeni, Jeremy Gilbert‘ı Steven R. McQueen; Jeremy ve Elena’nın teyzesi ve yasal vasisi Jenna Sommers‘ı ise Sara Canning canlandırır. Katerina Graham, Elena’nın en yakın arkadaşı ve bir cadı olan Bonnie Bennett‘ı; Candice Accola Elena’yla rekabet halinde olan ve ikinci sezonda vampire dönüşen yakın arkadaşı Caroline Forbes‘u; Zach Roerig, Elena’nın çocukluk arkadaşı ve sonradan Caroline ile sevgili olan eski sevgilisi Matt Donovan‘ı; Michael Trevino, Jeremy’nin düşmanı, Matt’in en yakın arkadaşı, Mystic Falls‘un başkanının oğlu, kurtadam Tyler Lockwood‘u canlandırır. Kayla Ewell, Matt’in başına bela açan ablası ve Tyler’ın daha sonra da Jeremy’nin sevgilisi olan Vicki Donovan‘ı canlandırdı. Vicki, Damon tarafından vampire dönüştürüldükten sonra Stefan tarafından öldürülerek diziden çıkarıldı. Daha sonra Matthew Davis, tarih öğretmeni, vampir avcısı ve Jenna’nın sevgilisi Alaric Saltzman karakterini canlandırmak üzere oyuncu kadrosuna katıldı. Daniel Gillies ikinci sezonun başlarında asıllardan biri olan Elijah karakterini canlandırmak için oyuncu kadrosuna katıldı. İkinci sezonun sonlarına doğru Joseph Morgan dizinin en kötü karakterlerinden, en eski vampir Klaus‘u (Lord Niklaus) canlandırmak için diziye dahil oldu. Üçüncü sezonda ise kadroya Klaus’un kız kardeşi vampir Rebekah’ı canlandırmak için Claire Holt alınmıştır.

The Vampire Diaries Oyuncu Resimleri

Nina Dobrev (Elena Gilbert)

Ian Somerhalder (Damon Salvatore)

Paul Wesley (Stefan Salvatore)

Katerina Graham (Bonnie Bennett)

Candice Accola (Caroline Forbes)

Michael Trevino (Tyler Lockwood)

Zach Roerig (Matt Donovan)

Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert)

Yorum Yok

Konuya yorum yapabilirsiniz.


ankara escort travesti travesti travesti travesti